خدمات ما

_

طراحی ویژه فروش عمده

پیاده سازی کامل قیمت،شرایط خرید و فروش عمده

شرکت سینا فراز همواره در تلاش بوده تا به توسعه بیشتر کسب و مشتریان خود کمک کند.از این رو ساخت وبسایت های خرید و فروش عمده را نیز در دستورات کاری خود قرار داده است.

تیم ما با بررسی کامل بازار کسب و کار شما و آنالیز درصد های شکست و موفقیت اقدام به ساخت فروشگاه های عمده میکند.

ما برای شما به صورت کامل تفاوت های یک فروشگاه اینترنتی خورده فروشی و عمده را بررسی و شرح خواهیم داد.

سینا فراز تیمی متشکل از تحلیلگر، برنامه نویس، گرافیست و کارشناس محتوا دارد که توانایی اجرای ایده های فنی و گرافیکی را خواهند داشت.

بخش های تشکیل دهنده تجارت عمده فروشی

عملیات تجارت عمده فروشی ها شامل سه نوع می شود که عبارت ‌اند از: توزیع کنندگان عمده فروشی/ شعبه ها و دفاتر فروش تولیدکنندگان و نمایندگان، کارگزاران و نمایندگان کمیسیون. یک توزیع کننده عمده فروشی احتمالاً یک شرکت مستقل را اداره می کند که محصولاتی را که مالکیت آن ها را خریداری کرده، به فروش می رساند. معمولاً چنین عملیاتی در یک یا چند انبار که کالاهای موجود را دریافت و سپس به مشتری می فروشد، انجام می شود.

به عبارتی دیگر، شما به عنوان صاحب یک توزیع عمده فروشی، کالاهایی را خریداری می کنید که بتوانید با سود بفروشید، درست مثل یک خرده فروش. تنها تفاوت این است که شما با فروش به شرکت های خرده فروشی و سایر شرکت های عمده فروشی مانند خودتان در یک حوزه تجارت شغلی، کار می کنید و نه خرید عمومی.

_

کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با عمده فروشی

_

تبدیل کسب و کارهای سنتی به دیجیتال

طراحی وب سایت و اپلیکیشن

امروزه با توسعۀ اینترنت و رشد کسب­ و کارهای دیجیتال، اغلب کسب­ و کارهای سنتی با رکود مواجه شده ­اند و درآمدها و هزینه­ هایشان هم­خوانی چندانی باهم ندارد. متأسفانه بسیاری از کسب­ و کارهای سنتی نیز در آستانۀ ورشکستگی هستند. اینجاست که اغلب صاحبان کسب­ و کار نیاز به ایجاد یک تغییر اساسی را احساس می کنند. در این مواقع و با بررسی تمامی جنبه ­ها، بهترین راه، انتقال و تبدیل کسب­ و کار سنتی به دیجیتال است که اگر اصولی و روشمند صورت بگیرد، موجب رشد آن کسب ­و کار و سود دهی خواهد شد.

هزینه­ های راه­ اندازی و شروع کسب­ و کارهای سنتی (تأمین و پرداخت اجارۀ محل، پرداخت حقوق کارکنان و…) بسیار بالاست، در حالی ­که تضمین بازدهی و سود هم در آن زیاد نیست. این هزینه­ ها و مسائل طبیعتاً در کسب­ و کارهای دیجیتال وجود ندارد و شما می­توانید با خیال راحت زمانتان را صرف ایجاد تغییرات دیگری در راستای رشد و پیشرفت کسب­وکارتان بکنید.

پیشرفت تکنولوژی و گسترش راه ­های تجارت و بازاریابی، اغلب کسب­ و کارهای سنتی را با مشکلات جدی مواجه کرده است و در این میان تبدیل کسب­ و کار سنتی به دیجیتال یک ضرورت به نظر می­رسد. اگر شما هم قصد دارید که کسب ­و کارتان را از نوع سنتی به دیجیتال انتقال دهید، تصمیم درستی گرفته­ اید، ولی باید این کار را با آگاهی بسیار و مشورت با متخصصان و کارشناسان انجام دهید تا به موفقیت و سود برسید.

_

پیاده سازی شرایط پرداخت فوق العاده

شرایط پرداخت چک و اقساطی

با توجه به شرایط اقتصادی و آگاهی همگانی از مشکلات روزمره قشر های مختلف جامعه،امروزه فروش اقساطی امتیازی بزرگ برای هر کسب و کار است.

سینا فراز با بررسی کامل کسب و کار شما ، امکان فروش اقساطی و راهکار های سود آور در این زمینه را فراهم می آورد.

_

قابلیت افزودن امکانات حسابداری

اتصال نرم افزار حسابداری به سایت شما

یکی از موضوعات و سیستم هایی که در حال حاضر مورد استفاده قرار میگیرید نرم افزار حسابداری متصل به فروشگاه اینترنتی می باشد.

با توجه به سیستماتیک شدن فرآیند ها در سازمان ها و شرکت ها ، استفاده از روش های سنتی علی رغم هزینه بر و زمان بر بودن ، از دقت کافی برخوردار نبوده و در صورتی که به صورت جدی مورد کنترل و بررسی قرار نگیرد ، کسب و کار شرکت را مورد تهدید قرار میدهد.

همان طور که به آن واقف هستید در هر کسب و کاری، حسابداری حرف اول را زده و به نوعی می توان آن را رکن اصلی هر کسب و کاری دانست.
شما با هر شرایط کاری در کسب و کار خود نیاز دارید که به گونه ای هزینه های ثابت و جاری از جمله اجاره، قبوض، حقوق کارمندان و… و همچنین محاسبه سود و زیان کلی را مورد بررسی قرار دهید، که قطعا برای انجام سریع و آسان این دسته از کارها، استفاده از یک نرم افزار حسابداری الزامی می باشد.

_

توسعه کسب و کارهای اینترنتی

توسعه فروش و کمک به مدیریت بهتر کسب و کارتان

امروزه کسب و کار اینترنتی یکی از داغترین نوع کسب و کارها در دنیا می باشد. دلایل بسیاری وجود دارد که سبب شده است افراد به فعالیت در اینترنت علاقمند شوند. در مقاله کامل آشنایی با کسب و کارهای آنلاین و راه اندازی آن قصد داریم شما را با این موضوع بسیار مهم آشنا کنیم.

کسب و کار آنلاین هزینه‎های جانبی کمتری دارد. لازم نیست برای خرید و تجهیز فروشگاه هزینه کنید، تعداد زیادی کارمند و فروشنده استخدام کنید یا برای تبلیغات پول خرج کنید. با راه اندازی یک وبسایت و بازاریابی اینترنتی هزینه‌های شما به طور چشم گیری کاهش پیدا می‌کنند. همینطور، راه اندازی یک وبسایت جذاب و شیک هزینه‌ی زیادی نخواهد داشت.

علاوه بر این، تنها درصد محدودی از مشتریان قادر هستند از فروشگاه حقیقی شما محصول خریداری کنند در حالیکه با راه اندازی یک کسب و کار آنلاین، بازار فروش جهانی خواهید داشت. اگر هوشمندانه عمل کنید، ممکن است روزانه هزاران نفر از سراسر دنیا به وبسایت شما مراجعه کنند. پس از اهمیت بازاریابی غافل نباشید و با کمک شبکه های اجتماعی (که کم هزینه ترین و بهترین امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد) محتوای جذاب تولید کنید.

ماموریت ما

_

سینا فراز به دنبال آن است تا بهترین امکانات فروشگاه آنلاین و دسترسی راحت و کاربردی به اپلیکیشن های فروش را برای فروشندگان و خریداران فراهم آورد.