خدمات سئو

مشاوره سئو

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تغییر روش های فروش از فروش های سنتی به فروش های آنلاین وجود وبسایت برای هر کسب و کاری لازم است، اما آیا فقط وجود وبسایت منجر به فروش بیشتر و رونق کسب و کار می‌شود؟

در جواب این سوال باید گفت داشتن وبسایت به خودی خود باعث پیشرفت و رونق کسب و کار شما نمی‌شود، بلکه باید از ابزارهای مکمل مثل سئو برای وبسایت استفاده شود. SEO یک کار تخصصی و حرفه ای است که اگر به درستی انجام نشود نه تنها به وبسایت شما برای بهتر دیده شدن کمکی نمی‌کند بلکه ممکن است برای شما مشکلاتی به وجود آورد، از این رو بهتر است برای بالا بردن سئو سایت از شرکت های معتبر با نمونه کارهای عالی بهره بگیرید. اگر نیاز به بررسی سئو سایت و همچنین مشاوره سئو دارید با مشاورین سینافراز در ارتباط باشید.

برای درک بهتر عملکرد موتورهای جستجو اینجا کلیک کنید.

خدمات مشاوره سئو

مشاوره سئو چیست؟ و در سینافراز چگونه انجام میشود؟

در مشاوره SEO در مجموعه سینافراز وب سایت شما بازبینی و تجزیه و تحلیل می‌شود و راهکارهای اصولی و فنی از جمله افزایش بک لینک ها و …. برای افزایش بازدید و ترافیک سایت شما ارائه می‌شود. یکی از بهترین راهکارها برای رشد و ارتقای وبسایت افزایش ترافیک وب سایت است که تیم سینافراز به روش های اصولی و درست در کمترین زمان ممکن این مهم را برای شما فراهم خواهد کرد. از دیگر مزایای مشاوره SEO بررسی سایت شما از نظر بهینه بودن کدنویسی وب سایت شما است، که در صورت بهینه نبودن ابتدا باید کدهای نوشته شده بهینه شوند تا موتورهای جستجوگر بتوانند وبسایت شما را در رتبه های اول قرار دهند.

چه زمانی برای شروع سئو مناسب است؟

اگر وبسایت خود را به تازگی راه اندازی کرده اید و می‌خواهید هرچه سریعتر به بازده برسد یا اگر ترافیک سایت شما کاهش پیدا کرده است و نیاز به بهتر دیده شدن وبسایت خود دارید و یا میخواهید برند خود را معرفی کنید حتما به سرعت سئو سایت خود را شروع کنید وحتما قبل از شروع برای بررسی سئو سایت از شرکت های معتبر مشاوره بگیرید.

SEO وبسایت برای برندینگ بسیار حائز اهمیت است، پس اگر به فکر نشان دادن برند خود به دیگران هستید باید سئو وبسایت خود را هر چه سرعت تر شروع کنید. با توجه به هزینه سئو سایت قبل از انتخاب کلمات و عبارات خود بهتر است از مشاوران و سئوکارهای حرفه ای مشاوره بگیرید و سپس اقدام به انتخاب و شروع SEO سایت کنید.

در صورتی که می‌خواهید با بهترین مشاوران ما در ضمینه سئو مشاوره داشته باشید، با پر کردن فرم زیر مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.

هزینه سئو سایت چقدر است؟

امروزه یکی از بزرگترین دغدغه های کسب و کارها در رشد و پیشرفت وبسایت خود قیمت سئو و تعرفه آن است چرا که اهمیت بهینه سازی سایت و قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل برای وبسایت ها روز به روز در حال گسترش و پررنگ تر شدن است.

برای انجام سئو روش های متفاوتی وجود دارد که بسته به آن تعرفه و هزینه های متفاوتی دارد، در حقیقت هیچ تعرفه ثابتی برای SEO وجود ندارد و بسته به هر پروژه بصورت جداگانه با در نظر گرفتن کلمات و عبارات مورد نظر و رقبای آن برآورد میشود.

معمولا روش کار شرکت ها و سئوکارها به این صورت است که به صورت ماهیانه هزینه دریافت میکنند تا کلمه مورد نظر به رتبه های برتر گوگل دست یابد، اما در سینافراز روش انجام سئو متفاوت است و در صورت دست نیافتن عبارات هزینه ای دریافت نمیشود و این یک فرصت بسیار عالی برای وبسایت شماست که بتوانید با اطمینان سئو وبسایت خود را به تیم حرفه ای سینافراز بسپارید.

فرم مشاوره